Son dakika haberi bulunmamaktadır.   İletişim  
TopluKonut.org
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | Sitene Ekle | RSS Kaynağı| Kredi Oranları

HABER ARA


Gelişmiş Arama

TOKİ Şikayet Kutusu !

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı konut projeleri ile ilgili olarak şikayetleriniz,eleştirileriniz veya önerilerinizi yazarak yetkililerin öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Kategori  Kategori : TOKİ Şikayetleri
Yorumlar  Yorum Sayısı : 230
Okunma  Okunma : 23015
Tarih  Tarih : 27 Ağustos 2012, 17:20

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ( TOKİ ) , her sene on binlerce konut projesine imza attıp sahiplerine teslim ediyor.

Yoksul gruplardan alt gelir grubuna,orta gelir grubundan yüksek gelir grubuna kadar çok geniş bir portföye konut üreten TOKİ ile ilgili olarak her türlü şikayetinizi örneğin TOKİ'den satına aldığınız konuta ,satış koşullarına ,kura çekilişine ilişkin veya  konut yapım taleplerinize ilişkin şikayet ve önerilerinizi bu haber başlığına yorum
yazarak sesinizi duyurabilrisinizBu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
Yazdırılabilir SayfaYazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

Bu habere toplam 230 yorum yazılmıştır.

Ömer kul [ 23 Eylül 2017, 07:19 ]
TOKİ'nin asla dargelirliye ev yaptığını düşünmüyorum. Nerede hatırlı tuzukuru varsa tokiden ev alıyor, bunun dışındakiler kuru umut içindeler.
Toki hiçbir zaman örnek olamıyor!!! Fiyatları çok yüksek. Asgari ücretliyi, emekliye ezen ezene.
Nazan [ 20 Eylül 2017, 20:18 ]
Emeklilere öncelik ve indirim fırsatları esnasında neden sadece emekli ve emekli eşi kapsama giriyor da yetim maaşı alarak emekli sınıfı kapsamına giren kişileri bu fırsattan muaf tutuluyor? (Normal emekli yetimi olanlar) lütfen onlar için de eşitlik fırsatını tanıyın! Çünkü yaşı çok yüksek olup da yetim grubundan bir eve çok ihtiyacı olan insanlar var. İlginiz için şimdiden teşekkürler!
Aysel [ 15 Eylül 2017, 23:14 ]
Öncelikle Allah kolaylıklar versin. Yapılan iş ve düşünceleriniz çok güzel ama denetlemeleriniz maalesef sıfır. Bursa Hamitler Toki 1. ve 2. Etap projeleriniz hesapta düşük alt gelir gruplarına teslim edildi.

Ama gelip görün ve araştırın lütfen burada evlerde sahipleri değil çoğunlukla kiracılar oturuyor ve kiralar 700-1000 TL. arasında fahiş rakamlarda havalarda uçuyor. Kapıçı dairelerinde bile kiracılar var.

Oralardanda gelir elde ediyorlar. Bizlere ev çıkmazken birileri durumu iyi olduğu halde bu evlere sahip oluyor ve sözleşmeye aykırı hareket edip evlerin parasının ödemesinin iki katı gelir elde ediyorlar. Hani nerede adalet nerede nizam. Buralar denetlenmedikçe fakirler hiç bir zaman ev sahibi olamayacaklar.

Lütfen duyun sesimi bu rezalete bir dur deyin. Bu daireler kiraya verilemez kapıcı dairelerinden kira geliri elde edilemez bunların hepsi sözleşmenizde yer alıyor.

Allah rızası için biz alt gelir guruplarını ezmeyin ve ezdirtmeyin. Saygılarımla... 15.09.2017

Yorumların tamamını okumak için tıklayın.

TOKİ Şikayetleri

En Çok Okunan Haberler

Hukuki Danışma Köşesi

av.Gokhan karakas

ANKET

Suriyelilerin Türk Vatandaşlığına Geçirilmesini Doğru Buluyor musunuz ?Tüm Anketler

TopluKonut.org sitede yer alan dış bağlantı linklerinden sorumluluk taşımamaktadır.TopluKonut.org © 2009-2016 Tüm hakları saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi