Son dakika haberi bulunmamaktadır.   İletişim  
TopluKonut.org
Anasayfa | Haber Ara | Foto Galeri | Videolar | Anketler | Sitene Ekle | RSS Kaynağı|

HABER ARA


Gelişmiş Arama

EN ÇOK OKUNANLAR

TOKİ'den 1103 Konut Sahiplerini Bekliyor !

TOKİ'den 914 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olabilirsiniz..

Kategori  Kategori : TOKİ Adana
Yorumlar  Yorum Sayısı : 0
Okunma  Okunma : 10133
Tarih  Tarih : 26 Temmuz 2017, 11:21

12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto


Adana Seyhan Barış Mahallesi 1. Etap 2. Kısım Projesi kapsamında inşa edilmekte olan 1103 konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuldu.


Başvurular 27 Temmuz - 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerine yapılacak.


KURA TARİHİ 24 AĞUSTOS 2017


Proje kapsamında satışa sunulmakta olan konut adedinden fazla başvuru olduğu takdirde, başvuruların tamamlanmasından sonra, başvuruda bulunanların, noter huzurunda “Konut  Alma Hakkı ve Konut Belirleme Kurası” 24 Ağustos 2017 tarihinde çekilecek.


BAŞVURU ŞARTLARI


  Konut satın almak için başvuruda bulunanların kendileri, eşleri ve velayetleri altındaki çocukları üzerine T.C. sınırları dahilinde tapuda kayıtlı bağımsız konutlarının bulunmaması, bu kişilerin daha önce Toplu Konut İdaresinden konut satın almamış olması şartları aranacaktır.

Kişinin kendisi, eşi ve velayeti altındaki çocuklarından oluşan hane halkı adına, yalnızca bir adet başvuru yapılabilecektir. Başvuru sahiplerinde T.C. vatandaşı olma ve 18 yaşını doldurmuş olma şartları aranacaktır.


Yukarıdaki şartları sağlayan kişiler, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubelerine başvurarak, 2 Bin TL (İkibin Türk Lirası) tutarındaki başvuru bedelini 27 Temmuz - 11 Ağustos 2017 tarihleri arasında yatıracak (Şehit Aileleri, Maluller (Terör, Harp ve Vazife Malulleri) ile Dul ve Yetimleri kategorisi hariç) ve başvurdukları grup ile ilgili “Satın Alma Talep ve Yüklenim Belgesi”ni imzalayacaklardır.


KONUT FİYAT LİSTESİ Kura sonucu konut satın alma hakkı kazananlar, sözleşme imzalama aşamasında kendi aralarında becayiş (konut değişikliği) yapabilecekler.

 Konutların teslim süresi, Sözleşme tarihinden itibaren 36 aydır. Konutların anahtar teslimi,  İdarece belirlenecek program dahilinde gerçekleştirilecek.
Bu haberi paylaş: Google Favorilerime Ekle Google Facebook'a GönderFacebook Yahoo'ya EkleYahoo Digg'e EkleDigg Del.icio.us'a EkleDel.icio.us
Yazdırılabilir SayfaYazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

TOKİ Adana

En Çok Okunan Haberler

ANKET

Ne Kadar Aylık Taksitlerle TOKİ'den Ev Alabilirsiniz ?

Tüm Anketler

TopluKonut.org sitede yer alan dış bağlantı linklerinden sorumluluk taşımamaktadır.TopluKonut.org © 2009-2016 Tüm hakları saklıdır
RSS Kaynağı | Yazar Girişi

Altyapı: